Nagroda gospodarcza województwa łódzkiego „Biznes na PLUS!”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS!”

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego. Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były firmy oraz instytucje, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.

Szczególnie zapraszamy firmy do zgłaszania swoich kandydatur w kategorii „Świadomi w biznesie”, której kategorie gospodarcze mieliśmy okazję współtworzyć rozszerzając je o korzystanie przez przedsiębiorców z mediacji.

Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród „Biznes na PLUS!”, która odbędzie się w pierwszym dniu Europejskiego Forum Gospodarczego we wrześniu.

Więcej szczegółów w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej https://biznesnaplus.lodzkie.pl/

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

️Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego, wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.

Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród „Biznes na PLUS”, która odbędzie się w pierwszym dniu XII Europejskiego Forum Gospodarczego 16 września 2019 r.

Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich kandydatur w 4 kategoriach:
„Świadomi w biznesie”- Nagroda Publiczności
„Eksportowy Produkt Roku”
„Łódzkie – projekt przyszłości”
„Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”

Więcej szczegółów, w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej:
https://biznesnaplus.lodzkie.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2019 r.

Szczególnie zapraszamy firmy do zgłaszania swoich kandydatur w kategorii „Świadomi w biznesie”, której zostaliśmy partnerem, ustanawiając korzystanie z polubownych metod rozwiązywania sporów w przedsiębiorstwie jednym z kryteriów decydujących o przyznaniu nagrody.Zmień wielkość czcionki
Kontrast