Indywidualna oferta szkoleniowa

 

Czy wiesz, że największe spółki z listy Fortune 1000 wykorzystują mediację w ramach kultury zarządzania firmą? Najbardziej rentowne i innowacyjne firmy ponad 60% spraw spornych rozwiązują na drodze mediacji – a nie w sądzie!

Jeśli nie wiesz, czym jest mediacja i jak możesz wykorzystać to narzędzie w swoim biznesie, oferujemy przygotowanie oraz przeprowadzenie indywidualnego szkolenia dopasowanego do potrzeb i oczekiwań Twojej firmy. Dzięki naszym ekspertom i praktycznym poradom zmieni się Twój punkt widzenia na konflikt i nowoczesne zarządzanie firmą oraz współpracę z kontrahentami i podwykonawcami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

 

  • Czy mediacja to negocjacja? Kim jest mediator i dlaczego można mu zaufać?
  • Jak dzięki mediacji obniżyć koszty prowadzenia firmy?
  • Jak zawrzeć bardziej korzystny kontrakt dzięki wsparciu mediatora?
  • Dlaczego i o ile mediacja oszczędza czas, pieniądze i stres?
  • Jak zarządzać zasobami ludzkimi i budować angażujące relacje z pracownikami, inwestorami i podwykonawcami za pomocą mediacji?

Skontaktuj się z nami po szkolenie dla Twojej firmy

Oferujemy usługi z większości dziedzin prawa, a także w sprawach łączących zagadnienia biznesowe i prywatne.

Wierzymy, że kompetencje warto łączyć, a nie powielać. Dlatego działamy wspólnie. Dzięki temu oferujemy dziś profesjonalne porady oraz usługi prawne. Każdy z założycieli kancelarii SRDK jest specjalistą w swojej dziedzinie. Razem jesteśmy specjalistami w większości dziedzin prawa gospodarczego, cywilnego i karnego.

Zmień wielkość czcionki
Kontrast